Vile luksoze me qera ne Tirane - Vilë për Shitje - 2250 m²

Vile luksoze me qera ne Sauk, Tirane vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes ne rrugen Tirane-Elbasan prane TEG. Ndertuar ne nje koder mes gjelberimit te ullinjeve. Vila perbehet nga 2 kate me siperfaqe 220 m2 secili kate dhe nje kopesht me siperfaqe rreth 2000 m2 dhe pishin

2.000.000 €

Vilë për Shitje në Tiranë

Vile Luksoze me qera ose per shitje ne Tirane

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 4 Dhoma Gjumi
 • 3 Banja
 • kuzhine
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence

Vendndodhja

 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 20 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Villas for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Vilë - 131.9

  1290 €/m²
 • image_description

  Villas and Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Vilë - 171

  1285 €/m²
 • image_description

  Villas for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Vilë - 240.5

  1000 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Sarande. Rezidenca Saranda Waterfront

  Vilë - 115.01

  1525 €/m²
 • image_description

  Villa per shitje ne Sarande Shqiperi

  Vilë - 352

  1300 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Tirana Albania Villa for Sale at Long Hill Residence

  Vilë - 405

  985 €/m²
 • image_description

  Villa for Sale in Tirana at Long Hill Residence

  Vilë - 410

  1100 €/m²
 • image_description

  Vile per shitje ne Tirane 420m2

  Vilë - 420

  1665 €/m²
 • image_description

  Luxury Villa for Sale in Tirana with Swimming Pool

  Vilë - 500

  900 €/m²
Më shumë…