Villa per shitje ne Sarande Shqiperi - Vilë për Shitje - 352 m²

Albania Estate ka nje ville per shitje ne Sarande Shqiperi. Villa ka pamje fantastike te Gjirit te Sarandes dhe Qytetit te Sarandes.

457.600 €

Vilë për Shitje në Sarandë

Karakteristiket Kryesore:

 • Distanca nga deti eshte diku te 0.51 km vije ajrore.
 • Siperfaqa e truallit eshte 550 m2
 • Vila eshte me siperfaqe ndertimi 176 m2 x 2 kate eshte 352 m2.
 • Secili kat ka 3 dhoma gjumi 1 dhome eshte me banje, 1 sallon, 1 kuzhine, 1 banje.
 • Ne projekt eshte me 4 kate por ne kemi ndertuar vetem 2 kate.
 • Eshte me dokumenta te sakta dhe te paguara.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 6 Dhoma Gjumi
 • 2 Banja
 • 2 kuzhine
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • Parkim nentoke ne residence

Vendndodhja

 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Sarandë
 • 5 minuta nga Plazhi në Sarandë
 • 10 minuta nga Porti Detar në Sarandë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Villas for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Vilë - 131.9

  1290 €/m²
 • image_description

  Villas and Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Vilë - 171

  1285 €/m²
 • image_description

  Villas for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Vilë - 240.5

  1000 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Sarande. Rezidenca Saranda Waterfront

  Vilë - 115.01

  1525 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Tirana Albania Villa for Sale at Long Hill Residence

  Vilë - 405

  985 €/m²
 • image_description

  Villa for Sale in Tirana at Long Hill Residence

  Vilë - 410

  1100 €/m²
 • image_description

  Vile per shitje ne Tirane 420m2

  Vilë - 420

  1665 €/m²
 • image_description

  Luxury Villa for Sale in Tirana with Swimming Pool

  Vilë - 500

  900 €/m²
 • image_description

  Vile me 3 kate per shitje ne Tirane

  Vilë - 520

  770 €/m²
Më shumë…