Vile per shitje ne Tirane 900m2 - Vilë për Shitje - 900 m²

Kemi nje vile shume te mire ne Tirane tek Vilat Gjermane prane Ambasades Amerikane. Vila eshte me 4 Kate dhe vetem 7 Minuta larg Qendres se Tiranes

500.000 €

Vilë për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Vendodhja: Vilat Gjermane
 • Afer Ambasades Amerikane
 • Madhesia e Viles: 900m2
 • Vila ka 4 kate.
 • Kati I 1 ka nje salon + nje dyqan qe aktualisht shesin rroba, por mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti,
 • Kati 2 ka 3 dhoma gjumi te medha, +1 sallon + 2 banjo dhe kuzhina gatimi. Ka edhe ballkon
 • Kati 3 ka 2 dhoma te medha, + 1 sallon+ 1 banjo te madhe.+kuzhina gatimit plus ballkon te madhe.
 • Kati 4 ka nje papafingo qe perbehet nga 2 dhoma 1 banjo dhe ballkoni.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 4 kate ne residence
 • 7 Dhoma Gjumi
 • 5 Banja
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 3 Parkim nentoke ne residence

Vendndodhja

 • 7 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Villas for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Vilë - 131.9

  1290 €/m²
 • image_description

  Villas and Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Vilë - 171

  1285 €/m²
 • image_description

  Villas for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Vilë - 240.5

  1000 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Sarande. Rezidenca Saranda Waterfront

  Vilë - 115.01

  1525 €/m²
 • image_description

  Villa per shitje ne Sarande Shqiperi

  Vilë - 352

  1300 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Tirana Albania Villa for Sale at Long Hill Residence

  Vilë - 405

  985 €/m²
 • image_description

  Villa for Sale in Tirana at Long Hill Residence

  Vilë - 410

  1100 €/m²
 • image_description

  Vile per shitje ne Tirane 420m2

  Vilë - 420

  1665 €/m²
 • image_description

  Luxury Villa for Sale in Tirana with Swimming Pool

  Vilë - 500

  900 €/m²
Më shumë…