Papafingo per shitje ne Vlore. Pamje fantastike te detit te Vlores - Apartament vila për Shitje - 336 m²

Albania Estate ka nje papafingo per shitje ne Vlore. Kjo rezidence ka nje pamje fantastike te detit te Vlores, Ishullit te Sazanit dhe Gadishullit Karaburunit.

300.000 €

Apartament vila për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Papafingo perbehte nga 2 apartamente te bashkuara bashke
 • Veranda eshte 135m2
 • Siperfaqa Totale e Apartamentit: 336 m2
 • Pamje shume te bukur te Detit te Vlores
 • Pamje fantastike e qytetit te Vlores
 • 2 Parkime vijne me papafingon ne Rezidence
 • Prane Bar Restorant \\\\\\\"Liro\\\\\\\"

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 4 kate ne residence
 • 4 banimit
 • bar & restorant
 • Ashensore

Vendndodhja

 • 50 metra nga Plazhi në Vlorë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…