Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi - Vilë për Shitje - 194 m²

Shiten Vila fantastike ne zonen e Farkes ne Tirane. Vila individuale banimi 2 kate me nencati prane kompleksit Blur-Farke-Tirane

225.000 €

Vilë për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore - Vila ne Tirane:

 • Te ndertuara prane qendres komerciale TEG dhe unazes se madhe te Tiranes keto 24 vila jane unikale per nga vendndodhja dhe cilesia e ndertimit te tyre.
 • Vilat jane ndertuar me cilesine me te larte te punimit dhe te materialeve ne treg.
 • Vilat jane me sistem kapote termike ( termoizolim fasade i gjith nga jashte ) i trajtuar me te gjitha detajet teknike sipas standarteve europiane .
 • Cati druri me dru suedez qe mban firmen e VEKO shpk.
 • Sistemi ngrohje ftohje i instaluar nga firma SANITERMIKA shpk, perfaqesues ekskluziv i DAIKEN ne shqiperi.
 • Ky sistem lidh chillerin me boilerin dhe panelet diellore dhe uji perdoret per ngrohje-ftohje po ashtu dhe per sherbim sanitar.
 • Ky sistem eshte individual per cdo vile.
 • Firma mbulon vetem instalimet dhe 3 panelet diellore. pjesa tjeter i takon klientit per ta plotesuar.
 • Persa i perket vetratave jane te tipit REHAU. pcv plastike me profile celiku brenda profilit te plastikes.
 • Hapesirat mes xhamave jane te mbushura me gaz .
 • I gjithe ky sistem funksionon me se mire per izolimin akustik dhe termik sebashku.
 • Siperfaqia e ndertimit 3,200 m2.

Fasada ka tre komponente.

 • Grafiato e cila vjen nga fabrika jone ital col ashtu si shume produkte te tjera si llaci i gatshem per muraturen. llaci i gatshem per suva, fino, kolla speciale dhe laccra te ndryshem izolues.
 • Mermer i skalitur
 • Betopan (material cimemtato me pak perqindje druri) i gjithi imitim druri. Te gjitha keto komponente vijne te trajtuara me detajet dhe specifikat perkatese dhe seicila prej tyre shkon ne harmoni me njera tjetren per te krijuar nje fasade dhe arkitekture perfekte.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 kate ne residence
 • 1 kuzhine
 • Dyqane ne residence
 • bar & restorant
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence

Vendndodhja

image_description
 • 40 minuta nga Plazhi në Durres
 • 30 minuta from Tirana Airport
 • 15 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
 • image_description

  Apartament ne Bregdetin Shqiptar, Apartament per shitje ne Vlore

  Apartament - 67

  730 €/m²
Më shumë…