Apartamente per shitje ne Vlore - Apartament për Shitje - 59 m²

Shiten apartamente ne vijen e pare ne Vlore. Cmimet ne kete zone variojne nga 900-1100 Euro. Kjo rezidence ne vije te pare ofrohet me 750 Euro/m2

47.200 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Vlora New Beach Residence:

 • Kompleksi residencial I vendosur ne vije te pare
 • Vetem 30 m nga plazhi public i qytetit
 • Ai konsiston ne 3 blloqe apartamentesh
 • Ne hapesirat e sherbimeit do te kete: bar, restorante, pishine, qender tregetare etj.
 • Cmimet fillojne nga 750 Euro/m2 me pamje deti

Vendndodhja:

 • Pamje fantastike te Vlores dhe ishullit te Sazanit
 • I vendosur ne zonen me te preferuar te Vlores
 • Distanca nga porti- 5 minuta
 • Distanca ng aqendra e qytetit- 10 minuta
 • Distanca nga Aeroporti Nderkombetar I inasit- 130 Km
 • Distanca nga Kryeqyteti- 140 Km
 • Cmimi per 1 m2 fillon nga- 670 Euro
 • 20% nen vleren e tregut

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ashensore
 • kuzhine
 • Parkim nentoke ne residence
 • Dyqane ne residence
 • bar & restorant

Vendndodhja

 • 30 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 5 minuta nga Porti Detar në Vlorë
 • 140 kilometra nga Tiranë
 • 2.5 orë from Tirana Airport

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…