Apartamente per shitje ne Vlore Shqiperi. Rezidenca Vlora Mikel - Apartament për Shitje - 68 m²

Albania Estate disponon 3 apartamente ne nje Rezidence te re ne Ujin e Ftohte. Rezidenca ndodhet ne vijen e pare. Apartamentet jane me dokumenta te plota pronesie

40.800 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Albania Estate disponon per shitje 3 apartamente 1+1 ne Vlore.
 • Apartamente me siperfaqe 68 m2 ne katin e 4 dhe te 5
 • Apartament me siperfaqe 75 m2 ne katin e 2.
 • Apartamentet ndodhen ne nje residence te re banimi ne Uji te Ftoht
 • Vetem pak metra nga deti.
 • Brezi i pare.
 • Apartamentet jane te perfunduar dhe te pajisur me certifikat pronsie

Cmimi 600 euro/m2

Apartamentet per 68m2 ne katin 4 dhe 5 jane 40,800 Euro
Apartamenti per 75m2 ne katin 2 eshte 45,000 Euro

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ashensore
 • 2, 4 and 5 banimit
 • kuzhine
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • bar & restorant

Vendndodhja

 • 50 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 2.5 orë from Tirana Airport
 • 15 minuta nga Porti Detar në Vlorë
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…