Apartament i Mobiluar per shitje ne Vlore - Apartament për Shitje - 103 m²

Albania Estate ka nje apartament fantastic per shitje ne Vlore. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me pamje ta plote te detit te Vlores.

120.000 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartament me mobilim moder per shitje ne Residencen Marina Vlore
 • 50 metra nga deti.
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 banjo
 • Ballkon me pamje te plot nga deti
 • Mobilim modern dhe punime cilsore te bera ekstra
 • Kati 6
 • Certifikat Pronsie
 • Siperfaqja 103 m2

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banja
 • 6 banimit
 • Ashensore
 • bar & restorant

Vendndodhja

 • 50 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 2 orë from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…