Papafingo per shitje ne Vlore Shqiperi - Apartament për Shitje - 175 m²

Albania Estate ka per shitje nje papafingo me pamje fantastike te gjirit te Vlores dhe Ishullit te Sazanit. Kjo papafingo ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Ujit te Ftohte ne nje zone te quajtur Vlora Kalaja.

140.000 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartament luksoz per shitje ne bregdetin e Vlores.
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri pozicionuar ne zonen e Kalas ne Vlore
 • Vetem 50 metra nga deti.
 • Apartamenti ka mobilim modern
 • Perbehet nga dhome gjumi,sallon me kuzhin,banje
 • Ka nje verand te madhe me pamje fantastike nga deti.
 • Veranda eshte e mbuluar dhe ne te eshte instalur nje bar me banake dhe karrige nje kend relaksi me divane.
 • Apartamenti munde te behet me dy dhoma gjumi.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 3 banimit
 • kuzhine
 • Parkim nentoke ne residence
 • Dyqane ne residence

Vendndodhja

 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 2.5 orë from Tirana Airport
 • 2 minuta nga bar & restorant
 • 50 metra nga Plazhi në Vlorë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…