Apartamente te pefunduara ne Vlore per shitje. Rezidenca Vlora Kalaja - Apartament për Shitje - 61.3 m²

Albania Estate ka nje rezidence shume te bukur te perfunduar ne nje nga zonat me te bukura te Vlores. Kjo rezidence ka 9 apartamente 1+1 per shitje.

42.910 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Residenca ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te Vlores ate te kalase.
 • Mbi rrugen nacionale Vlore-Sarande dhe vetem pak metra larg nga deti.
 • Residenca perbehet nga 5 blloqe banimi me 4 kate banim dhe parkim nentoksor.
 • I gjith ambjenti per-rreth residences eshte i rrethuar me mur dhe kangjella ka sistem sigurie dhe roje 24 h .
 • Punimet jane teper cilsore pllaka spanjolle
 • Dritare te importuara nga gjermania me dopio xham
 • Dyert e jashte te blinduara
 • Dyert e brendshme tamburato prodhim Italian
 • Paisjet Elektrike dhe Hidraulike jane nga me te mirat ne treg prodhim Italian.
 • Ashensoret jane me sistem e vecant gjerman te cilet funksionojn vetem me ane te cel dhe energjia qe duhet per venjen ne pune te tyre shkon ne matsit te energjis se cdo banori qe perdor ashensor.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ashensore
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 4 kate ne residence
 • Parkim nentoke ne residence
 • kuzhine

Vendndodhja

 • 20 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 15 minuta nga Qendra e Qytetit Orikum
 • 2.5 orë from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…