Apartament per shitje ne Vlore me 2 Dhoma Gjumi - Apartament për Shitje - 77.8 m²

Albania Estate ka nje Apartament me 2 Dhoma Gjumi per shitje ne Vlora. Rezidenca eshte tip rezorti dhe ballkoni ka pamje te plote nga deti. Rezidenca do te kete edhe pishine.

60.000 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madhesia e Apartamentit: 77.8m2
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjo
 • 1 Ballkon
 • Kati 4
 • Rezidenca ka 5 kate
 • Godina te uleta me pamje mahnitese te Vlores dhe ishullit te Sazanit
 • Kompleksi ka 3 Objekte Banimi me 3 kate banimi
 • Perfshin 3 blloqe qe do ndertohen ne 3 faza me 5 kate rezidenciale e 2 kate komerciale
 • Pishine Dimerore dhe Verore
 • Gym dhe Spa
 • Parkim dhe Siguri
 • Pagesa behet me pjese dhe jo menjehere
 • Cmimi eshte okazion

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ashensore
 • 3 banimit
 • 4 kate ne residence

Vendndodhja

image_description
 • 5 minuta nga Plazhi në Vlorë
 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…