Apartamente per shitje ne Vlore. Vlora Dimplomat Residence - Apartament për Shitje - 40 m²

Residenca Vlora Diplomat ofon per shitje Apartamente me siperfaqe te ndryshme Studio 1+1 2+1 dhe 3+1 duke filluar nga 40 m2 deri ne 150 m2.

36.000 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Te gjithe apartamentet kane pamje nga deti
 • Pishin e hapur per residentet dhe ambjente te gjelberta
 • Parkim nentoksor
 • Numer i ulet i kateve
 • 3 kate banim dhe 1 kate sherbimesh
 • Vetem 2 apartamente ne cdo kate
 • Bar dhe restorant ne residence
 • 1 ashensor per cdo 6 apartamente
 • Ndodhet ne mest te gjelberimit te perhershem te Ullinjve dhe Portokalleve prane Vilave qeveritare Ish Hotel Diplomati 200 metra nga plazhi i ujit e Ftoht
 • 5-10 minuta ne kemb nga plazhi
 • 5-10 minuta me makin nga qendra e Vlores.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • Ashensore
 • Dyqane ne residence

Vendndodhja

 • 5 minuta nga Plazhi në Vlorë
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 2.5 orë from Tirana Airport
 • 2 minuta nga bar & restorant
 • 10 minuta nga Porti Detar në Vlorë

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…