Apartament per shitje ne Vlore, Shqiperi. Shitet Apartament ne Vlore me pamje deti - Apartament për Shitje - 73 m²

Albania Property ofron per shitje nje apartament ne Vlore te mobiluar ne menyre moderne me siperfaqe 73 m2. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne zonen e njohur te Ujit te Ftohte.

52.500 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartamenti ka 1 dhome gjumi
 • Sallon me guzhin
 • Tualet
 • Ballkon me pamje nga deti.
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje rezidence te re dhe me punime shume cilsore ne zonen e Ujit e Ftoht
 • Vetem 5 minuta ne kembe nga Plazhi i Vilave.
 • Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronise
 • Plotesisht i mobiluar.
 • Apartamenti eshte blere ne vitin 2010 me vlere 65000 euro dhe jane shpenzuar rreth 10 000 euro per mobilimin e tij.
 • Cmimi aktual i shitjes eshte vetem 52500 euro

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 banimit
 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • 1 kuzhine
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • Dyqane ne residence

Vendndodhja

 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 100 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 2.5 orë from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…