Apartament ne Bregdetin Shqiptar, Apartament per shitje ne Vlore - Apartament për Shitje - 67 m²

Albania Real Estate ofron per shitje nje Apartament modern ne qender te Vlores, vetem pak metra nga sheshi i Skeles.

49.000 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi
 • Sallon me kuzhin
 • Tualet
 • Ballkon me pamje nga deti
 • Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 9 te nje pallati te ri.
 • Apartamenti eshte i hipotekuar
 • Mobiluar ne menyre moderne,te gjitha mobiliet jane te importuara nga Italia dhe arredimi i ti eshte bere me Arkitekt.
 • Apartamenti ndodhet vetem 5 minuta ne kemb nga disa prej qendrave te interesit ne Vlore si: Qendra Tregtare QTU,Universiteti,Pallati i Sportit,Pallati i Kultures,Muzeve etj.
 • Akses te menjehershem ne bulevardin kryesor dhe ne shetitoren buze detit.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • 9 banimit
 • Ashensore
 • kuzhine

Vendndodhja

 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 50 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 2.5 orë from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…