Vila Luksoze per shitje ne Tirane - Vilë për Shitje - 597 m²

Kompleksi i Vilave ofron ambiente intime dhe familjare. Vilat kanë intimitetin e tyre, pa ju munguar kënaqësitë e jetës në komunitet. Larg nga zhurma dhe jeta e vrullshme e qytetit, ju keni mundësinë të shfrytëzoni hapësirat dhe sheshet e vogla për relaksim dhe argëtim, në një ambient të pastër, të bukur dhe të shëndetshëm.

416.570 €

Vilë për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Fusha e sportit shumëfunksionale (tenis, minifutboll dhe basketboll),
 • Rrugë këmbësorësh të përshtatshme për ecje, Bicikleta dhe vrap nën hijen e pemëve;
 • Kend lojërash për fëmijë,
 • Cerdhe,
 • Pishina të hapura,
 • Bar dhe restorant,
 • Vinotekë,
 • Qëndër shëndeti dhe bukurie (fitness, areobi, spa, sauna, banjo turke).
 • Mjedisi që të ofron komplesi i shton vlerë jetës suaj.

Vilat per shitje jane:

Vila A3/1:
Sip.ndertimi 319m2 x 1100Eur = 350,900Eur
Sip.toke 597m2 x 110Eur = 65,670Eur
Totali = 416,570Eur

Vila A3/2:
Sip.ndertimi 319m2 x 1100Eur = 350,900Eur
Sip.toke 588m2 x 110Eur = 64,680Eur
Totali = 415,580Eur

Vila A3/3:
Sip.ndertimi 319m2 x 1100Eur = 350,900Eur
Sip.toke 600m2 x 110Eur = 66,000Eur
Totali = 416,900Eur

Vila A3/4:
Sip.ndertimi 319m2 x 1100Eur = 350,900Eur
Sip.toke 593m2 x 110Eur = 65,230Eur
Totali = 416,130Eur

Vila A3/6:
Sip.ndertimi 319m2 x 1100Eur = 350,900Eur
Sip.toke 561m2 x 110Eur = 61,710Eur
Totali = 412,610Eur

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 kate ne residence
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 4 Banja
 • kuzhine
 • bar & restorant
 • Parkim nentoke ne residence
 • Dyqane ne residence

Vendndodhja

 • 15 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…