Vile per shitje ne Tirane 900m2 - Vilë për Shitje - 900 m²

Kemi nje vile shume te mire ne Tirane tek Vilat Gjermane prane Ambasades Amerikane. Vila eshte me 4 Kate dhe vetem 7 Minuta larg Qendres se Tiranes

500.000 €

Vilë për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Vendodhja: Vilat Gjermane
 • Afer Ambasades Amerikane
 • Madhesia e Viles: 900m2
 • Vila ka 4 kate.
 • Kati I 1 ka nje salon + nje dyqan qe aktualisht shesin rroba, por mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti,
 • Kati 2 ka 3 dhoma gjumi te medha, +1 sallon + 2 banjo dhe kuzhina gatimi. Ka edhe ballkon
 • Kati 3 ka 2 dhoma te medha, + 1 sallon+ 1 banjo te madhe.+kuzhina gatimit plus ballkon te madhe.
 • Kati 4 ka nje papafingo qe perbehet nga 2 dhoma 1 banjo dhe ballkoni.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 4 kate ne residence
 • 7 Dhoma Gjumi
 • 5 Banja
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 3 Parkim nentoke ne residence

Vendndodhja

 • 7 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…