Papafingo per shitje ne Tirane - Apartament për Shitje - 236.94 m²

Albania Estate ka nje papafingo me pamje fantastike ne Tirane. Kjo papafingo ndodhet ne rrugen Ali Demi. Papafingo ka 3 Dhoma dhe nje tarace te madhe

199.000 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Sipefaqa Totale e Apartamentit: 236.94m2
 • Siperfaqa e Apartamentit: 159.74m2
 • Siperfaqa e Taraces: 77.20m2
 • Kati i 7
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjo
 • Ballkon te madh
 • Tarace
 • Pamje fantastike
 • Ashensor
 • Kualitet i larte ndertimi
 • Dokumenta te plota

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 7 banimit
 • kuzhine
 • Ashensore
 • Dyqane ne residence

Vendndodhja

image_description
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…