Restorant dhe Motel per shitje ne Vaqarr Tirane - Commercial për Shitje - 450 m²

Restorant dhe Motel per shitje ne Vaqarr Tirane. Eshte i paperfunduar dhe e rrethuar dhe me gjelberim. Vetem 15 minuta larg qendres se Tiranes

260.000 €

Commercial për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madhesia e Tokes: 450m2
 • Kati 1 Restorant
 • Kati 2 Motel
 • Kati I pare 172 metra katror
 • Mund te perdoret per restorant
 • Ka nje hapsire shume te madhe dhe nje kuzhine per te peragatitur ushqimin e restorantit
 • Kati I 2 eshte 172
 • Mund te perdoret per banim
 • Ka 5 dhoma + 2banjo + 2ballkone
 • Ndertesa eshte e paperfunduar
 • Por ka nevoje per shume pak pune
 • Instalimet elektrike jane te perfunduara
 • Ndertesa eshte e rrethuar nga hapesira te gjelberta.
 • 15 Minuta larg qendres se Tiranes
 • Me dokumentacion te plote hipoteke

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • bar & restorant
 • 2 kate ne residence
 • 5 Dhoma Gjumi
 • 2 Banja
 • kuzhine
 • Parkim nentoke ne residence

Vendndodhja

 • 15 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…