Vile luksoze me qera ne Tirane - Vilë për Shitje - 2250 m²

Vile luksoze me qera ne Sauk, Tirane vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes ne rrugen Tirane-Elbasan prane TEG. Ndertuar ne nje koder mes gjelberimit te ullinjeve. Vila perbehet nga 2 kate me siperfaqe 220 m2 secili kate dhe nje kopesht me siperfaqe rreth 2000 m2 dhe pishin

2.000.000 €

Vilë për Shitje në Tiranë

Vile Luksoze me qera ose per shitje ne Tirane

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 4 Dhoma Gjumi
 • 3 Banja
 • kuzhine
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence

Vendndodhja

 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 20 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…