Zyre per shitje ne Tirane - Zyra për Shitje - 45 m²

Albania Estate ka nje zre shume te mire per shitje ne Tirane. Cmimi eshte okazion. Kjo hapesire shume moderne mund te perdoret per zyre avokatie, dentist etj....

67.500 €

Zyra për Shitje në Tiranë

Karakteristiket Kryesore:

 • Hapesira e Zyres: 45m2
 • Ndertesa eshte me 6 Kate
 • Zyra ndodhet ne katin 2
 • Ndertesa e perfunduar ne 2008
 • 10 minuta larg qendres se Tiranes
 • Akses ne Transportim publik
 • Ashensor ne rezidence
 • Zone shume e mire dhe e qete

Kontakt

Dërgo mesazhin

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…