Apartament per shitje ne Tirane - Apartament për Shitje - 61 m²

Albania Estate ka nje apartament per shitje ne Tirane qe ndodhet afer Spitalit Grek. Ky apartament eshte 1+1 dhe ndodhetne katin 6 ne nje zone qe po rritet gjithnje e me shume.

40.000 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartamenti ndodhet afer spitalit Grek Hygea
 • Apartament i ri 1+1
 • Madhesia e Apartamentit: 61m2
 • Rezidenca perfundoi 2013
 • 1 Dhome gjumi
 • 1 Banjo
 • Ndërtesa ka 10 kate totale
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 6
 • Vendosur në afërsi të Spitalit Hygea (i njohur si Spitali greke)
 • 5 minuta nga Universiteti Privat Kristal
 • 15 minuta nga qendra e Tiranes
 • Afer autostradës
 • Afer transportit publik
 • Zone qe sa po vjen e po rritet me biznese te shumta
 • Casa Italia është shumë afër - Qender e njohur biznesi
 • Apartamenti gjithashtu ka një ballkon të vogël
 • Në mes të vendbanimeve do të ketë pishinë dhe një palestër
 • Ndërtesa ka cilësi të lartë

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ashensore
 • kuzhine
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 10 kate ne residence
 • 6 banimit

Vendndodhja

image_description
 • 15 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 20 orë from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…