Apartament Luksoz dhe i Mobiluar per shitje ne Tirane prane Kopshtit Botanik - Apartament për Shitje - 140 m²

Albania Estate ka nje apartament luksoz per shitje ne Tirane prape Kopshtit Botanik. Apartamenti ka 3 Dhoma Gjumi, 2 Banjo, i mobiluar dhe me nje pamje fantastike te Kopshtit Botanik

190.000 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Vendndodhja: Tirane
 • Siperfaqe: 140m²
 • Cmimi: 190000€
 • Kati: 5
 • E Mobiluar: Po
 • Numri banjove: 2
 • Numri dhomave: 3
 • Adresa: Kodra e diellit, prane kopshtit botanik
 • Kondicioner
 • Pamje e bukur
 • Hapesire Parkimi
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Ne rruge kryesore

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Banja
 • kuzhine
 • Ashensore
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 5 banimit
 • Parkim nentoke ne residence

Vendndodhja

 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport
 • 10 metra nga Parku Kombetar Tiranë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…