Apartament per shitje ne Tirane 132m2 - Apartament për Shitje - 132 m²

Albania Estate ka nje apartament shume te mire dhe te mobiluar per shtje tek Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti ka 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo. 25m2 parkim brenda cmimit.

155.000 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Vendndodhja: Tirane
 • Siperfaqe: 132m²
 • Cmimi: 155 000€
 • Cmimi m²: 1 174€
 • Kati: 5
 • E Mobiluar: Po
 • Numri banjove: 2
 • Numri dhomave: 3
 • Adresa: Tek lulishtja komuna e parisit
 • 25m² vend parkimi brenda cmimit
 • Pallat 8 katesh
 • 1.2 km larg qendres se tiranes
 • Kondicioner
 • Pamje e bukur
 • Vend Parkimi
 • Ashensor
 • Ballkon

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Banja
 • Parkim nentoke ne residence
 • 5 banimit
 • 8 kate ne residence
 • Ashensore
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence

Vendndodhja

 • 1.2 kilometra nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…