Apartament Dupleks per shitje ne Tirane - Apartament për Shitje - 215 m²

Kemi Apartament duplex 215m2 per shitje tek rruga e kavajes. Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes dhe ka pamje fantastike te qytetit.

354.750 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartament Duplex 215 M2 per shitje
 • Ndodhet tek rruga e kavajes
 • Kati 11 dhe 12
 • Ne katin 11 te duplexit ndodhet: salloni shume I madh, kuzhina, 3 ballkone dhe nje banjo
 • Ne katin 12 te duplexit ndodhen: 3 dhomat e gjumit, 3 ballkone plus 1 banjo
 • Duplexi ka pamje te shkelqyer nga qendra e Tiranes
 • Te gjitha dhomat plus salloni jane te pajisura me kondicjoner
 • Ndodhet ne qender te tiranes
 • 2 ashensore
 • Kualitet shume i larte i rezidences
 • Me hipoteke

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Banja
 • 11 and 12 banimit
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • kuzhine
 • 2 Ashensore

Vendndodhja

 • 50 metra nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…