Ambjent biznesi per shitje ne Tirane – Ndertese tregtare me Qera - Restaurant për Shitje - 140 m²

Ambjent biznesi per shitje ne Tirane, vetem 200 metra larg qendres se qytetit

301.000 €

Restaurant për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Bashkangjitur eshte planimetria ne format PDF dhe foto te gjendjes aktuale.
 • Kjo prone ndodhet vetem 200 metra larg qendres se Tiranes
 • Ka rifinitura te plota dhe eshte funksional prej 10 vjetesh.
 • Konkretisht ambjenti eshte i pajisur me:
 • Punime shumë cilësore, vetrate xhami ballore, lyerje dhe veshje Dru, Leter dhe Tulle origjinale e mureve e realizuar se fundmi
 • Sshkalle te brendshme me veshje travertin dhe parmake duralumini
 • Shtrim i pjesshem me parket, ndricim tavanor dhe anesor
 • Banak rrethor funksional me suprine graniti 3cm, perde te reja, projector ne gjendje pune, instalime TV dhe interneti.
 • Disponon dy banjo të kompletuara
 • Nje parabanjo
 • Nje dhome personeli
 • Sistem qëndror kondicionimi dhe sistem aspirimi;
 • Energji elektrike 3 fazore dhe Gjenerator;
 • Sistem Audio gjysem profesional me 10 bokse te reja, amplifikator, mikser
 • I kompletuar me banak, kondrabanak, tavolina e karrike shume cilesore dhe gjithcka duhet per nje Bar;

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • bar & restorant

Vendndodhja

 • 200 metra nga Qendra e Qytetit Tiranë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…