Apartamente per shitje ne Tirana City Center - Apartament për Shitje - 92.5 m²

Tirana City Center eshte nje rezidence 5 minuta larg qendres se qytetit. Kjo rezidence ka karakteristika te nje rezidence moderne me parkim nentokesor dhe cdo apartament është unik dhe i papërsëritshëm.

73.000 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Sistemi i ballkoneve dhe verandave gjeneron për çdo apartament hapsira të jashtme të thellësive dhe dimensioneve të ndryshme.
 • Për çdo apartament është parashikuar një garazh ose depo.
 • Garazhet në katin -1, me hyrje nga rruga ”Ndre Mjeda ” lejojnë parkim të thjeshtë, komod e të sigurt të automjetit tuaj .
 • Të gjitha apartamentet e Rezidencës janë me hapesirë, me dritare të mëdha.
 • Detajet e ndërtimit dhe rifiniturat pasqyrojnë një nivel të lartë të projektimit.
 • Secila nga hyrjet është e kontrolluar.
 • Lëvizja në vertikalitet realizohet nga shkallët dhe ashensorët.
 • Materialet për shtrimin e sipërfaqeve të përbashkëta sigurojnë një efekt befasues estetik.
 • Afër me stacionet e transportit publik të Unazës, Kombinatit dhe Rrugës së Durrësit.
 • Ujë, Diell, Ajër - Elementë të natyrës të risjelle në qytet nëpërmjet zhvillimit të kompleksit rezidencial
 • Rezidenca ka një shesh publik prej 5500 m², që do të jete parku i katërt i gjelbërt më i madh në qytet, me mbi 100 lloje bimësh të përzgjedhura për biodiversitet.
 • Rezidenca ofron hapsira të bollshme për të luajtur.
 • Dedikuar femijëve janë sheshet e lodrave, fushat

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë
 • Parkim nentoke ne residence
 • Ashensore

Vendndodhja

image_description
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…