Apartamente per shitje ne Sarande. Apartament me hipoteke 1+1 ne vije te pare - Apartament për Shitje - 68 m²

Albania Estate ka 2 apartamente shume te bukur me pamje te detit. Apartamentet jane me 1 dhome gjumi, 1 banjo, ballkon dhe ndodhet vetem 30 metra larg plazhit.

45.000 €

Apartament për Shitje në Sarandë

Karakteristikat Kryesore:

 • 2 Apartamente per shitje
 • Madhesia e Apartamenteve: 68m2
 • 1 Dhome Gjumi
 • 1 Banjo
 • 1 Ballkon
 • Sallon
 • Pamje te detit
 • Kondicioner
 • Apartamentet ndodhen ne katin 3 dhe 5
 • Rezidenca ka 6 kate
 • 30 metra larg plazhit
 • 5 Minuta nga qendra e qytetit
 • Apartamentet jane me Hipoteke

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 3 and 5 banimit
 • kuzhine
 • Ashensore
 • 6 kate ne residence

Vendndodhja

 • 30 metra nga Plazhi në Sarandë
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Sarandë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…