Villa per shitje ne Sarande Shqiperi - Vilë për Shitje - 352 m²

Albania Estate ka nje ville per shitje ne Sarande Shqiperi. Villa ka pamje fantastike te Gjirit te Sarandes dhe Qytetit te Sarandes.

457.600 €

Vilë për Shitje në Sarandë

Karakteristiket Kryesore:

 • Distanca nga deti eshte diku te 0.51 km vije ajrore.
 • Siperfaqa e truallit eshte 550 m2
 • Vila eshte me siperfaqe ndertimi 176 m2 x 2 kate eshte 352 m2.
 • Secili kat ka 3 dhoma gjumi 1 dhome eshte me banje, 1 sallon, 1 kuzhine, 1 banje.
 • Ne projekt eshte me 4 kate por ne kemi ndertuar vetem 2 kate.
 • Eshte me dokumenta te sakta dhe te paguara.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 6 Dhoma Gjumi
 • 2 Banja
 • 2 kuzhine
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • Parkim nentoke ne residence

Vendndodhja

 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Sarandë
 • 5 minuta nga Plazhi në Sarandë
 • 10 minuta nga Porti Detar në Sarandë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…