Apartamente ne Sarande Shqiperi, Saranda Seafront - Apartament për Shitje - 105 m²

Albania Estate ka per shitje rezidencen më te mirë në jug të Shqipërisë. Një rezidence prane detit. Apartamente të nje cilësisë së lartë në rezidencen Saranda Seafront. Rezidenca eshte e perfunduar dhe gati per banim.

157.500 €

Apartament për Shitje në Sarandë

Karakteristikat Kryesore:

 • Siperfaqet e apartamentit - 84.10m2 dhe 105m2.
 • Apartamente ne Sarande duke filluar nga 126150 euro.
 • Nje ndertues me eksperience te madhe ne fushen e ndertimit
 • Nje residence me kualitet te larte ndertimi
 • Residenca eshte ne vije te pare
 • Të gjitha apartamentet me pamje te mrekullueshme te detit.
 • Pllaka te cilësisë se larte dhe mund te zgjidhni dyshemene prej druri.
 • Muret e jashtme dhe muret midis apartamente me izolim termik dhe per zhurmat.
 • TV Satellite & Internet.
 • Ashensor ne residence
 • Një plazh i vogël perpara vend banimit.
 • Insalime kaloriferike
 • Instalime kondicioneri te brendshme
 • Sistem alarmi ne cdo apartament
 • Portat e ballkonit dhe dritaret jane me hapje elektrike
 • Te gjitha muret te patinuara
 • Portat te sigurise se larte
 • Perpara ka bar, lulishte dhe shezllone per te bere plazh klientet
 • Rezidenca ruhet me roje gjithe vitin

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • Ashensore
 • kuzhine
 • Parkim nentoke ne residence
 • bar & restorant
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 6 kate ne residence
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë

Vendndodhja

 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Sarandë
 • 20 minuta nga fshati bregdetar Ksamil
 • 1 orë nga fshati bregdetar Qeparo
 • 2 orë nga fshati bregdetar Dhermi
 • 5 metra nga Plazhi në Sarandë

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…