Papafingo per shitje ne Sarande me pishine - Apartament vila për Shitje - 232 m²

Albania Estate ka nje papafingo per shitje ne vije te pare dhe me pamje te paster ballore. Kjo papafingo ka pishine perpara rezidences dhe ndodhet vetem 20 metra larg detit dhe ka 3 Dhoma Gjumi, 3 Banjo, 2 Veranda te medha

280.000 €

Apartament vila për Shitje në Sarandë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madhesia e Papafingos: 232m2
 • Vendodhja: Bay of Vilas, Sarande
 • Rezidenca eshte ndertuar ne 2011
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 3 Banjo
 • 2 Ballkone
 • Pishine
 • Rezidenca ka 5 kate
 • Parkim me 10,000 Euro
 • 500 metra larg qendres se qytetit

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 Banja
 • 5 banimit
 • kuzhine
 • Ashensore
 • 5 kate ne residence
 • Parkim nentoke ne residence
 • 3 Dhoma Gjumi

Vendndodhja

 • 20 metra nga Plazhi në Sarandë
 • 1.5 orë nga Aeroporti in Korfuzit
 • 500 metra nga Qendra e Qytetit Sarandë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…