Papafingo per shitje ne Sarande - Apartament për Shitje - 156 m²

Albania Estate ka nje apartament shume te bukur me pamje te paster te detit. Apartamenti eshte me 3 dhoma gjumi, 3 banjo dhe ndodhet vetem 30 metra larg plazhit.

130.000 €

Apartament për Shitje në Sarandë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madhesia e Apartamentit: 156m2
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 3 Banjo
 • Sallon te Madh
 • Pamje te paster ballore te detit
 • Kondicioner
 • Apartamenti eshte ne katin 7
 • Rezidenca ka 10 kate
 • 30 metra larg plazhit
 • 100 metra nga qendra e qytetit

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 Dhoma Gjumi
 • 3 Banja
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 7 banimit
 • kuzhine
 • 10 kate ne residence

Vendndodhja

 • 30 metra nga Plazhi në Sarandë
 • 100 metra nga Qendra e Qytetit Sarandë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…