Apartamente dhe Papafingo per shitje ne Sarande Shqiperi - Apartament vila për Shitje - 130 m²

Albania Estate ka 2 Apartamente dhe 2 Papafingo per shitje ne Sarande Shqiperi te cilat jane afer plazhit dhe qendres se qytetit. Ndertese e re, vetëm metra nga shëtitorja dhe plazhit. Me 20% nën vlerën e tregut është vendi më i mirë për të arritur shans më të lartë të rritjes së kapitalit.

115.000 €

Apartament vila për Shitje në Sarandë

Karakteristikat Kryesore:

 • 2 Apartamente nga 123m2
 • 1 Papafingo 130m2
 • 1 Papafingo 140m2
 • Rezidenca është e përfunduar
 • Vendbanimi ka 6 kate
 • Muret e jashtme me termoizolim.
 • Parkim nëntokë.
 • Dyqane ne residence.
 • Ballkon me pamje nga deti.
 • Shikime pa pengesa detit
 • 20% nen cmimin e tregut
 • 50 metra nga shëtitorja dhe plazhi
 • 20 minuta nga Butrinti
 • Zyra jone në Sarandë ne gatishmeri për çdo pyetje.
 • Pamje fantastike te Gjirit te Sarandes dhe Korfuzit
 • Një mundësi të papaguara për të investuar në një zone me nje rritje Lartë
 • Pritet norma minimale rritje 20%

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banja
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • bar & restorant
 • kuzhine
 • Ashensore
 • 6 kate ne residence
 • Dyqane ne residence

Vendndodhja

 • 50 metra nga Plazhi në Sarandë
 • 2 minuta nga Qendra e Qytetit Sarandë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…