Papafingo per shitje tek Gjiri i Vilave Sarande - Apartament vila për Shitje - 111 m²

Kemi nje Papafingo shume te mire per shitje ne Gjirin e Vilave, Sarande. Kjo Papafingo ka pamje ballore dhe eshte 111m2 me 2 Dhoma Gjumi, 1 Banjo dhe ballkon me Verande te madhe

95.000 €

Apartament vila për Shitje në Sarandë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madheisa e Apartamentit: 111m2
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjo
 • Sallon
 • Ballkon me Verande te madhe
 • Ndodhet en katin 10
 • Kondicioner
 • Kuzhine
 • Ashensor
 • 100 metra larg detit
 • Pamje te paster e ballore
 • Me hipoteke

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë
 • 10 kate ne residence
 • 10 banimit
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • Ashensore
 • kuzhine

Vendndodhja

 • 100 metra nga Plazhi në Sarandë
 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Sarandë
 • 10 minuta nga Porti Detar në Sarandë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…