Vile me 3 kate per shitje ne Tirane - Vilë për Shitje - 520 m²

Shiten Vila fantastike ne zonen e Farkes ne Tirane. Vila individuale banimi 3 kate me nencati prane kompleksit Blur-Farke-Tirane

400.000 €

Vilë për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madhesia e Tokes: 520m2
 • Madhesia e Viles: 314m2
 • Vila ka 3 Kate
 • Kati 3 eshte Papafingo
 • Kati 1 ka: 1 Sallon, 1 Banjo, 1 Studio dhe Kuzhinen
 • Kati 2 ka: 3 Dhoma Gjumi, 2 Banjo dhe 1 Garderobe
 • Papafingo ka: 1 Dhome Gjumi, 1 Banjo, 1 Verande te Madhe
 • Parkim brenda viles

Te dhena shtese:

 • Te ndertuara prane qendres komerciale TEG dhe unazes se madhe te Tiranes keto 24 vila jane unikale per nga vendndodhja dhe cilesia e ndertimit te tyre.
 • Vilat jane ndertuar me cilesine me te larte te punimit dhe te materialeve ne treg.
 • Vilat jane me sistem kapote termike ( termoizolim fasade i gjith nga jashte ) i trajtuar me te gjitha detajet teknike sipas standarteve europiane .
 • Cati druri me dru suedez qe mban firmen e VEKO shpk.
 • Sistemi ngrohje ftohje i instaluar nga firma SANITERMIKA shpk, perfaqesues ekskluziv i DAIKEN ne shqiperi.
 • Ky sistem lidh chillerin me boilerin dhe panelet diellore dhe uji perdoret per ngrohje-ftohje po ashtu dhe per sherbim sanitar.
 • Ky sistem eshte individual per cdo vile.
 • Firma mbulon vetem instalimet dhe 3 panelet diellore. pjesa tjeter i takon klientit per ta plotesuar.
 • Persa i perket vetratave jane te tipit REHAU. pcv plastike me profile celiku brenda profilit te plastikes.
 • Hapesirat mes xhamave jane te mbushura me gaz .
 • I gjithe ky sistem funksionon me se mire per izolimin akustik dhe termik sebashku.
 • Siperfaqia e ndertimit 3,200 m2.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 4 Dhoma Gjumi
 • 4 Banja
 • 3 kate ne residence
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • Parkim nentoke ne residence

Vendndodhja

image_description
 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Villas for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Vilë - 131.9

  1290 €/m²
 • image_description

  Villas and Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Vilë - 171

  1285 €/m²
 • image_description

  Villas for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Vilë - 240.5

  1000 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Sarande. Rezidenca Saranda Waterfront

  Vilë - 115.01

  1525 €/m²
 • image_description

  Villa per shitje ne Sarande Shqiperi

  Vilë - 352

  1300 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Tirana Albania Villa for Sale at Long Hill Residence

  Vilë - 405

  985 €/m²
 • image_description

  Villa for Sale in Tirana at Long Hill Residence

  Vilë - 410

  1100 €/m²
 • image_description

  Vile per shitje ne Tirane 420m2

  Vilë - 420

  1665 €/m²
 • image_description

  Luxury Villa for Sale in Tirana with Swimming Pool

  Vilë - 500

  900 €/m²
Më shumë…