Apartamente per shitje ne Vlore. Vlora Dimplomat Residence - Apartament për Shitje - 40 m²

Residenca Vlora Diplomat ofon per shitje Apartamente me siperfaqe te ndryshme Studio 1+1 2+1 dhe 3+1 duke filluar nga 40 m2 deri ne 150 m2.

36.000 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Te gjithe apartamentet kane pamje nga deti
 • Pishin e hapur per residentet dhe ambjente te gjelberta
 • Parkim nentoksor
 • Numer i ulet i kateve
 • 3 kate banim dhe 1 kate sherbimesh
 • Vetem 2 apartamente ne cdo kate
 • Bar dhe restorant ne residence
 • 1 ashensor per cdo 6 apartamente
 • Ndodhet ne mest te gjelberimit te perhershem te Ullinjve dhe Portokalleve prane Vilave qeveritare Ish Hotel Diplomati 200 metra nga plazhi i ujit e Ftoht
 • 5-10 minuta ne kemb nga plazhi
 • 5-10 minuta me makin nga qendra e Vlores.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • Ashensore
 • Dyqane ne residence

Vendndodhja

 • 5 minuta nga Plazhi në Vlorë
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 2.5 orë from Tirana Airport
 • 2 minuta nga bar & restorant
 • 10 minuta nga Porti Detar në Vlorë

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…