Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi - Apartament për Shitje - 66 m²

Albania Estate ka nje projekt shume te mire vetem 70 metra larg plazhit. Kjo Rezidence ndodhet tek Kanali i Cukes ne Sarande dhe kemi apartamente 1+1 dhe 2+1 dhe Papafingo per shitje.

59.400 €

Apartament për Shitje në Sarandë

Karakteristikat Kryesore:

 • Ajer te kondicionuar ne apartament
 • Dritaret duralumin, me grila dhe me rrjete kunder insekteve.
 • Muret e jashtme me termoizoli
 • Dyert e brendshme dhe mobiljet druri.
 • Shkallet e brendshme jane granit-cilesia e pare.
 • Kangjella alumini.
 • Pllaka gress.
 • Apartamentet e mobiluara jane te patinuara.
 • Me hipoteke
 • Ngrohje qendrore, telefon
 • Mirëmbajtja 50 € në muaj.
 • Cdo kat eshte me Pamje pa pengesa përgjithmonë.
 • Ashensor ne residence.
 • Kompleksi residencial i vendosur ne vije te pare
 • Pamje fantastike te Korfuzit.
 • Te gjitha dhomat kane te instaluar ajer te kondicionuar (ajer te ngrohte dhe te ftohte) dhe sistem ngrohje uji me panel diellor.
 • 70 metra larg me detin
 • Afer Kampit te Punetoreve

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • kuzhine
 • Ashensore
 • 6 kate ne residence

Vendndodhja

 • 70 metra nga Plazhi në Sarandë
 • 20 minuta nga Qendra e Qytetit Sarandë
 • 1.5 orë nga Aeroporti in Korfuzit
 • 20 minuta nga Qendra e Qytetit Ksamil
 • 1 orë nga fshati bregdetar Qeparo
 • 1 orë nga Qendra e Qytetit Gjirokastra

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande. Apartament me hipoteke 1+1 ne vije te pare

  Apartament - 68

  660 €/m²
Më shumë…