Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex - Apartament për Shitje - 67 m²

Albania Real Estate ka apartamente per shitje ne Tirane. Rezidenca Tirana Complex \"Qemal Stafa\" eshte e ndertuar nga nje nga kompanite me te mira ne fushen e ndertimit ne Shqiperi. Siperfaqia e ndertimit eshte 13,500m2 , nga te cilat 3.200 m2 Podrum, 1.500 m2 Siperfaqie Comerciale dhe 8.800m2 Apartamente. Ndermjet dy pallateve ka nje siperfaqie e gjelberuar e shlodhese prej 1000m2 me peme te larta dekorative si dhe stola dhe nje kend lodrash per femije.

56.950 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Objekti eshte realizuar i gjithi me kapote termike e cila garanton nje komoditet me te larte dhe mbrojtje nga ndryshimet e temperaturave te jashteme.
 • Te gjitha apartamentet jane te mbeshtjella me material zeizolues me cilesi anti-akustike i cili garanton mospercjellshmerine e zhurmave nga njeri ambient ne tjetrin.
 • Sistemi i aspirimit te kuzhinave te cdo apartamenti eshte individual.
 • Vetratat jane me dopioxham te firmes to njohur Rehau dhe dyert jane te nje cilesie te larte.
 • Objekti eshte me 2 kate parkimi te nendheshme.
 • Gjithashtu ne sherbim te banoreve eshte nje roje dhe administrator i cili kujdeset per mirembajtjen e siperfaqeve te banueshme si dhe te ambienteve te gjelbra dhe lulishteve.
 • Ne katet e para jane biznese sherbimesh si dyqane , markete, banka, klinika etj...
 • Objekti ndodhet prane qendres spitalore Nene Tereza dhe unazes se qytetit, gjithashtu eshte i lidhur me linja urbane te rregullta.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • Ashensore
 • Dyqane ne residence
 • bar & restorant
 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë

Vendndodhja

 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 2 minuta nga bar & restorant
 • 20 minuta from Tirana Airport
 • 40 minuta nga Plazhi në Durres

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
 • image_description

  Apartament ne Bregdetin Shqiptar, Apartament per shitje ne Vlore

  Apartament - 67

  730 €/m²
Më shumë…