Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex - Apartament për Shitje - 67 m²

Albania Real Estate ka apartamente per shitje ne Tirane. Rezidenca Tirana Complex \"Qemal Stafa\" eshte e ndertuar nga nje nga kompanite me te mira ne fushen e ndertimit ne Shqiperi. Siperfaqia e ndertimit eshte 13,500m2 , nga te cilat 3.200 m2 Podrum, 1.500 m2 Siperfaqie Comerciale dhe 8.800m2 Apartamente. Ndermjet dy pallateve ka nje siperfaqie e gjelberuar e shlodhese prej 1000m2 me peme te larta dekorative si dhe stola dhe nje kend lodrash per femije.

56.950 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Objekti eshte realizuar i gjithi me kapote termike e cila garanton nje komoditet me te larte dhe mbrojtje nga ndryshimet e temperaturave te jashteme.
 • Te gjitha apartamentet jane te mbeshtjella me material zeizolues me cilesi anti-akustike i cili garanton mospercjellshmerine e zhurmave nga njeri ambient ne tjetrin.
 • Sistemi i aspirimit te kuzhinave te cdo apartamenti eshte individual.
 • Vetratat jane me dopioxham te firmes to njohur Rehau dhe dyert jane te nje cilesie te larte.
 • Objekti eshte me 2 kate parkimi te nendheshme.
 • Gjithashtu ne sherbim te banoreve eshte nje roje dhe administrator i cili kujdeset per mirembajtjen e siperfaqeve te banueshme si dhe te ambienteve te gjelbra dhe lulishteve.
 • Ne katet e para jane biznese sherbimesh si dyqane , markete, banka, klinika etj...
 • Objekti ndodhet prane qendres spitalore Nene Tereza dhe unazes se qytetit, gjithashtu eshte i lidhur me linja urbane te rregullta.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • Ashensore
 • Dyqane ne residence
 • bar & restorant
 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë

Vendndodhja

 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 2 minuta nga bar & restorant
 • 20 minuta from Tirana Airport
 • 40 minuta nga Plazhi në Durres

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…