Prona per Shitje ne Shqiperi

image_description

Apartamente per shitje ne Sarande Shqiperi

Albania Estate ju ofron apartamente shumë të mira te cilat jane afer plazhit dhe qendres se qytetit. Ndertese e re, vetëm metra nga shëtitorja dhe plazhit. Me 20% nën vlerën e tregut është vendi më i mirë për të arritur shans më të lartë të rritjes së kapitalit.

Nga 800 €/m² Zbulo më shumë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, ju lutem kompletoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar menjëherë librin elektronik.

Shkarko Falas

Të rejat e fundit

 • How Albania\'s Religious Mix Offers an Example for the Rest of the World

  A century ago, on Nov. 28, 1912, the people of Albania proclaimed their freedom from the?

  11 Shkurt 2014Më shumë…
 • Albania sets up Coastal Agency

  Albania\'s Council of Ministers approved, with the proposal of the Ministry of Urban?

  06 Shkurt 2014Më shumë…
 • Albania\'s PM plans to upgrade Port of Durres customs

  Albania\'s Prime Rama conducted another unannounced inspection of Customs Durres. The?

  06 Shkurt 2014Më shumë…
 • Albania\'s PM discusses his priority for developing the tourism sector

  Prime Minister Rama in meeting with representatives of business and entrepreneurship and?

  23 Janar 2014Më shumë…