Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore - Apartament për Shitje - 110 m²

Albania Property disponon per shitje nje Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2 afer detit.

77.000 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartamenti eshte 110 m2
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri pozicionuar buz detit ne shetitoren Skel-Uji i Ftoht.
 • Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi
 • Sallon me guzhin
 • Banje
 • 2 ballkone me pamje te plot nga deti.
 • Fal vendodhjes se ti vetem pak metra nga deti dhe nga qendra e Skeles,Vlore blerja e keti apartamenti eshte nje investime ideal, si per banim ashtu dhe per nje shtepi pushimi prane detit.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë
 • kuzhine

Vendndodhja

 • 50 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 2.5 orë from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…