Apartamente per shitje Vlora Golden Residence. - Apartament për Shitje - 77.88 m²

Albania Estate ka nje apartament per shitje ne Rezidencen Vlora Golden. Kompleksi Residencial i perbere nga 3 objekte me 3 kate banimi. Ambjent Sherbimesh, Parkim, Pishine Verore dhe Dimerore. Manaxhim dhe Siguri 24h. Rezidenca ofron ambjente banimi dhe relaxues me nje infrastukture moderne dhe nje pamje magjepse nga gjiu detar i Vlores.

54.516 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Godina te uleta me pamje mahnitese te Vlores dhe ishullit te Sazanit
 • Kompleksi ka 3 Objekte Banimi me 3 kate banimi
 • Perfshin 3 blloqe qe do ndertohen ne 3 faza me 5 kate rezidenciale e 2 kate komerciale
 • Rezidenca ofron studio/garsoniere, apartamente 1+1 dhe 2+1
 • Pishine Dimerore dhe Verore
 • Gym dhe Spa
 • Parkim dhe Siguri
 • Pagesa behet me pjese dhe jo menjehere
 • Cmimi eshte okazion

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë
 • 3 banimit

Vendndodhja

image_description
 • 5 minuta nga Plazhi në Vlorë
 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 10 minuta nga Porti Detar në Vlorë

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…