Papafingo per shitje ne Sarande me pishine - Apartament vila për Shitje - 232 m²

Albania Estate ka nje papafingo per shitje ne vije te pare dhe me pamje te paster ballore. Kjo papafingo ka pishine perpara rezidences dhe ndodhet vetem 20 metra larg detit dhe ka 3 Dhoma Gjumi, 3 Banjo, 2 Veranda te medha

280.000 €

Apartament vila për Shitje në Sarandë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madhesia e Papafingos: 232m2
 • Vendodhja: Bay of Vilas, Sarande
 • Rezidenca eshte ndertuar ne 2011
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 3 Banjo
 • 2 Ballkone
 • Pishine
 • Rezidenca ka 5 kate
 • Parkim me 10,000 Euro
 • 500 metra larg qendres se qytetit

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 Banja
 • 5 banimit
 • kuzhine
 • Ashensore
 • 5 kate ne residence
 • Parkim nentoke ne residence
 • 3 Dhoma Gjumi

Vendndodhja

 • 20 metra nga Plazhi në Sarandë
 • 1.5 orë nga Aeroporti in Korfuzit
 • 500 metra nga Qendra e Qytetit Sarandë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Saranda Diamond Residence - Swimming Pool

  Apartament vila - 104.3

  1295 €/m²
 • image_description

  Papafingo per shitje tek Gjiri i Vilave Sarande

  Apartament vila - 111

  855 €/m²
 • image_description

  Apartamente dhe Papafingo per shitje ne Sarande Shqiperi

  Apartament vila - 130

  885 €/m²
 • image_description

  Saranda Penthouse for Sale with full sea view

  Apartament vila - 164

  1070 €/m²
 • image_description

  2 Bedrooms Penthouse for Sale in Saranda with full sea view

  Apartament vila - 170

  1175 €/m²
 • image_description

  Saranda Sunset Penthouses for Sale with Fantastic Sea View

  Apartament vila - 175

  660 €/m²
 • image_description

  Saranda Penthouse for Sale Sea View, Furnished

  Apartament vila - 180

  915 €/m²
 • image_description

  Luxury 3 Bedroom Penthouse for Sale in Saranda with amazing Sea Views

  Apartament vila - 180

  1555 €/m²
 • image_description

  3 Bedroom Penthouse for Sale in Saranda with great sea view and the Ionian Sea

  Apartament vila - 190

  1055 €/m²
 • image_description

  Penthouse for Sale in Saranda Albania with full Sea View. Butrinti Road Furnished Penthouse in Saranda

  Apartament vila - 250

  900 €/m²
Më shumë…