Apartamente dhe Papafingo per shitje ne Sarande Shqiperi - Apartament vila për Shitje - 130 m²

Albania Estate ka 2 Apartamente dhe 2 Papafingo per shitje ne Sarande Shqiperi te cilat jane afer plazhit dhe qendres se qytetit. Ndertese e re, vetëm metra nga shëtitorja dhe plazhit. Me 20% nën vlerën e tregut është vendi më i mirë për të arritur shans më të lartë të rritjes së kapitalit.

115.000 €

Apartament vila për Shitje në Sarandë

Karakteristikat Kryesore:

 • 2 Apartamente nga 123m2
 • 1 Papafingo 130m2
 • 1 Papafingo 140m2
 • Rezidenca është e përfunduar
 • Vendbanimi ka 6 kate
 • Muret e jashtme me termoizolim.
 • Parkim nëntokë.
 • Dyqane ne residence.
 • Ballkon me pamje nga deti.
 • Shikime pa pengesa detit
 • 20% nen cmimin e tregut
 • 50 metra nga shëtitorja dhe plazhi
 • 20 minuta nga Butrinti
 • Zyra jone në Sarandë ne gatishmeri për çdo pyetje.
 • Pamje fantastike te Gjirit te Sarandes dhe Korfuzit
 • Një mundësi të papaguara për të investuar në një zone me nje rritje Lartë
 • Pritet norma minimale rritje 20%

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banja
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • bar & restorant
 • kuzhine
 • Ashensore
 • 6 kate ne residence
 • Dyqane ne residence

Vendndodhja

 • 50 metra nga Plazhi në Sarandë
 • 2 minuta nga Qendra e Qytetit Sarandë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Saranda Diamond Residence - Swimming Pool

  Apartament vila - 104.3

  1295 €/m²
 • image_description

  Papafingo per shitje tek Gjiri i Vilave Sarande

  Apartament vila - 111

  855 €/m²
 • image_description

  Saranda Penthouse for Sale with full sea view

  Apartament vila - 164

  1070 €/m²
 • image_description

  2 Bedrooms Penthouse for Sale in Saranda with full sea view

  Apartament vila - 170

  1175 €/m²
 • image_description

  Saranda Sunset Penthouses for Sale with Fantastic Sea View

  Apartament vila - 175

  660 €/m²
 • image_description

  Saranda Penthouse for Sale Sea View, Furnished

  Apartament vila - 180

  915 €/m²
 • image_description

  Luxury 3 Bedroom Penthouse for Sale in Saranda with amazing Sea Views

  Apartament vila - 180

  1555 €/m²
 • image_description

  3 Bedroom Penthouse for Sale in Saranda with great sea view and the Ionian Sea

  Apartament vila - 190

  1055 €/m²
 • image_description

  Papafingo per shitje ne Sarande me pishine

  Apartament vila - 232

  1205 €/m²
 • image_description

  Penthouse for Sale in Saranda Albania with full Sea View. Butrinti Road Furnished Penthouse in Saranda

  Apartament vila - 250

  900 €/m²
Më shumë…