Papafingo per shitje tek Gjiri i Vilave Sarande - Apartament vila për Shitje - 111 m²

Kemi nje Papafingo shume te mire per shitje ne Gjirin e Vilave, Sarande. Kjo Papafingo ka pamje ballore dhe eshte 111m2 me 2 Dhoma Gjumi, 1 Banjo dhe ballkon me Verande te madhe

95.000 €

Apartament vila për Shitje në Sarandë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madheisa e Apartamentit: 111m2
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjo
 • Sallon
 • Ballkon me Verande te madhe
 • Ndodhet en katin 10
 • Kondicioner
 • Kuzhine
 • Ashensor
 • 100 metra larg detit
 • Pamje te paster e ballore
 • Me hipoteke

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë
 • 10 kate ne residence
 • 10 banimit
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • Ashensore
 • kuzhine

Vendndodhja

 • 100 metra nga Plazhi në Sarandë
 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Sarandë
 • 10 minuta nga Porti Detar në Sarandë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Saranda Diamond Residence - Swimming Pool

  Apartament vila - 104.3

  1295 €/m²
 • image_description

  Apartamente dhe Papafingo per shitje ne Sarande Shqiperi

  Apartament vila - 130

  885 €/m²
 • image_description

  Saranda Penthouse for Sale with full sea view

  Apartament vila - 164

  1070 €/m²
 • image_description

  2 Bedrooms Penthouse for Sale in Saranda with full sea view

  Apartament vila - 170

  1175 €/m²
 • image_description

  Saranda Sunset Penthouses for Sale with Fantastic Sea View

  Apartament vila - 175

  660 €/m²
 • image_description

  Saranda Penthouse for Sale Sea View, Furnished

  Apartament vila - 180

  915 €/m²
 • image_description

  Luxury 3 Bedroom Penthouse for Sale in Saranda with amazing Sea Views

  Apartament vila - 180

  1555 €/m²
 • image_description

  3 Bedroom Penthouse for Sale in Saranda with great sea view and the Ionian Sea

  Apartament vila - 190

  1055 €/m²
 • image_description

  Papafingo per shitje ne Sarande me pishine

  Apartament vila - 232

  1205 €/m²
 • image_description

  Penthouse for Sale in Saranda Albania with full Sea View. Butrinti Road Furnished Penthouse in Saranda

  Apartament vila - 250

  900 €/m²
Më shumë…