Apartament per shitje ne Tirane - Apartament për Shitje - 61 m²

Albania Estate ka nje apartament per shitje ne Tirane qe ndodhet afer Spitalit Grek. Ky apartament eshte 1+1 dhe ndodhetne katin 6 ne nje zone qe po rritet gjithnje e me shume.

40.000 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartamenti ndodhet afer spitalit Grek Hygea
 • Apartament i ri 1+1
 • Madhesia e Apartamentit: 61m2
 • Rezidenca perfundoi 2013
 • 1 Dhome gjumi
 • 1 Banjo
 • Ndërtesa ka 10 kate totale
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 6
 • Vendosur në afërsi të Spitalit Hygea (i njohur si Spitali greke)
 • 5 minuta nga Universiteti Privat Kristal
 • 15 minuta nga qendra e Tiranes
 • Afer autostradës
 • Afer transportit publik
 • Zone qe sa po vjen e po rritet me biznese te shumta
 • Casa Italia është shumë afër - Qender e njohur biznesi
 • Apartamenti gjithashtu ka një ballkon të vogël
 • Në mes të vendbanimeve do të ketë pishinë dhe një palestër
 • Ndërtesa ka cilësi të lartë

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ashensore
 • kuzhine
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 10 kate ne residence
 • 6 banimit

Vendndodhja

image_description
 • 15 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 20 orë from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…