Apartament Dupleks per shitje ne Tirane - Apartament për Shitje - 215 m²

Kemi Apartament duplex 215m2 per shitje tek rruga e kavajes. Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes dhe ka pamje fantastike te qytetit.

354.750 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartament Duplex 215 M2 per shitje
 • Ndodhet tek rruga e kavajes
 • Kati 11 dhe 12
 • Ne katin 11 te duplexit ndodhet: salloni shume I madh, kuzhina, 3 ballkone dhe nje banjo
 • Ne katin 12 te duplexit ndodhen: 3 dhomat e gjumit, 3 ballkone plus 1 banjo
 • Duplexi ka pamje te shkelqyer nga qendra e Tiranes
 • Te gjitha dhomat plus salloni jane te pajisura me kondicjoner
 • Ndodhet ne qender te tiranes
 • 2 ashensore
 • Kualitet shume i larte i rezidences
 • Me hipoteke

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Banja
 • 11 and 12 banimit
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • kuzhine
 • 2 Ashensore

Vendndodhja

 • 50 metra nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…