Apartamente ne Bregdetin Shqiptar, Apartamente per shitje ne Vlore - Apartament për Shitje - 73.8 m²

Vlora OSLO Residence përbëhet nga dy blloqe banimi dhe një Qendër Tregëtare. Në këtë kompleks, i cili ka PERFUNDUAR dhe është HIPOTEKUAR, janë ndërtuar 220 Apartamente Banimi, me një sipërfaqe totale prej 20.000 m², një Qendër Tregëtare prej 80 Ambjente Shërbimi, me një sipërfaqe totale prej 8.000 m² dhe 200 Vend Parkime Nëntokësore, me një sipërfaqe totale prej 5.000 m², të sigurta dhe të syrvejuara 24 orë nga kamera sigurie.

55.000 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Rreth Kompleksit Vlora Oslo:

Kendi i lojrave per femije.

Ku ka më mirë se një ambjent, ku të përfshijë dhe kënaqësinë e fëmijëve. Një analizë e veçantë është bërë për të krijuar botën e mrekullueshme të fantazisë, imagjinatës, aventurës dhe kënaqësisë së femijëve, në një hapesirë prej 600 m², e ndarë ne tre pjesë:

Baby’s World (0-3 vjeç).

Një qytezë madhështore, me një sipërfaqe prej 300 m², me sistemet më të mira të sigurisë, me lorja të përshtatëshme për fëmijë të vegjël, me lojra inteligjence dhe muzikë të këndshme në sfond.
Me teknologjite me te fundit ne treg ne lojra 3D, ku femijet futen ne nje bote imagjinare dhe ku ata vete jane heronjt dhe protagonistet kryesore te ketyre lojrave.

Sigurisht, prania e prindit e bën akoma më të veçantë këtë qytezë, duke qënë pjestar në tavolinat e posaçme, duke shijuar bashkë me fëmijët, pije dhe ushqime të shëndetshme në barin tonë.
Fëmijët janë gjatë gjithë kohës të monitoruar në ekrane të mëdhenj, të cilët janë të pozicionuar në barin e prindërve, në mënyrë që gjithçka të shkojë qetë dhe pa preokupime.

Party Zonë (datëlindje, pagëzime, festa e emrit).

Datëlindja e femijës suaj bëhet akoma më e veçantë në Party Zonë, me një sipërfaqe prej 150 m². Që fëmija juaj të kaloj një dite te paharrueshme, mjafton të na e lini ne në dorë të krijojmë një atmosferë magjike me muzikën më të bukur, një arredim spektakolar, klloun e lojra pa fund, pista e kërcimit, mini banketi per të ftuarit e vegjël dhe surpriza pa fund.

Techno Zonë.

Këtij këndi lojrash sigurisht nuk kishte si ti mungonte Techno Zonë, me një siperfaqe prej 150 m². Lojra elektronike të teknologjisë së fundit për mosha të ndryshme. Mjafton të zgjidhni në shumëllojshmërinë e programeve që ofrohen dhe të shijoni lojën që dini të luani më mirë.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Banjë
 • 1 Dhomë Gjumi
 • Dyqane ne residence
 • Ashensore
 • bar & restorant

Vendndodhja

image_description
 • 10 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 5 minuta nga Porti Detar në Berat

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…