Apartamente per shitje ne Vlore - Apartament për Shitje - 59 m²

Shiten apartamente ne vijen e pare ne Vlore. Cmimet ne kete zone variojne nga 900-1100 Euro. Kjo rezidence ne vije te pare ofrohet me 750 Euro/m2

47.200 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Vlora New Beach Residence:

 • Kompleksi residencial I vendosur ne vije te pare
 • Vetem 30 m nga plazhi public i qytetit
 • Ai konsiston ne 3 blloqe apartamentesh
 • Ne hapesirat e sherbimeit do te kete: bar, restorante, pishine, qender tregetare etj.
 • Cmimet fillojne nga 750 Euro/m2 me pamje deti

Vendndodhja:

 • Pamje fantastike te Vlores dhe ishullit te Sazanit
 • I vendosur ne zonen me te preferuar te Vlores
 • Distanca nga porti- 5 minuta
 • Distanca ng aqendra e qytetit- 10 minuta
 • Distanca nga Aeroporti Nderkombetar I inasit- 130 Km
 • Distanca nga Kryeqyteti- 140 Km
 • Cmimi per 1 m2 fillon nga- 670 Euro
 • 20% nen vleren e tregut

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ashensore
 • kuzhine
 • Parkim nentoke ne residence
 • Dyqane ne residence
 • bar & restorant

Vendndodhja

 • 30 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 5 minuta nga Porti Detar në Vlorë
 • 140 kilometra nga Tiranë
 • 2.5 orë from Tirana Airport

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…