Apartamente per shitje ne Vlore Shqiperi. Rezidenca Vlora Mikel - Apartament për Shitje - 68 m²

Albania Estate disponon 3 apartamente ne nje Rezidence te re ne Ujin e Ftohte. Rezidenca ndodhet ne vijen e pare. Apartamentet jane me dokumenta te plota pronesie

40.800 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Albania Estate disponon per shitje 3 apartamente 1+1 ne Vlore.
 • Apartamente me siperfaqe 68 m2 ne katin e 4 dhe te 5
 • Apartament me siperfaqe 75 m2 ne katin e 2.
 • Apartamentet ndodhen ne nje residence te re banimi ne Uji te Ftoht
 • Vetem pak metra nga deti.
 • Brezi i pare.
 • Apartamentet jane te perfunduar dhe te pajisur me certifikat pronsie

Cmimi 600 euro/m2

Apartamentet per 68m2 ne katin 4 dhe 5 jane 40,800 Euro
Apartamenti per 75m2 ne katin 2 eshte 45,000 Euro

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ashensore
 • 2, 4 and 5 banimit
 • kuzhine
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • bar & restorant

Vendndodhja

 • 50 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 2.5 orë from Tirana Airport
 • 15 minuta nga Porti Detar në Vlorë
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…