Apartament i Mobiluar per shitje ne Vlore - Apartament për Shitje - 103 m²

Albania Estate ka nje apartament fantastic per shitje ne Vlore. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me pamje ta plote te detit te Vlores.

120.000 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartament me mobilim moder per shitje ne Residencen Marina Vlore
 • 50 metra nga deti.
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 banjo
 • Ballkon me pamje te plot nga deti
 • Mobilim modern dhe punime cilsore te bera ekstra
 • Kati 6
 • Certifikat Pronsie
 • Siperfaqja 103 m2

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banja
 • 6 banimit
 • Ashensore
 • bar & restorant

Vendndodhja

 • 50 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 2 orë from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…